top of page

kad sajusto grūti ietērpt vārdos...

Vairāk kā v ē r t s! Pasniedzēju saraksts izcils! Viesu nams un vieta fantastiska! Ēdināšana nekad nav likusi vilties garšas kārpiņām! Atliek vien b ū t.

EVITA GULBE no Tukuma ir pastāvīga sajūtu nometņu apmeklētāja. Ko viņa stāsta par dalību tajās:

"Man iepriekšējā nometne bija dāvana sev pašai. 100 % būšana ar sevi, pietuvošanās sev, ielūkošanās sevī un dziļa relaksācija, kas atnesa atgriešanos savā centrā, fantastisku mieru un iekšēju laimes sajūtu kas nav zudusi līdz pat šim brīdim, kā arī harmoniju ķermenī, prātā un emocijās. Tā bija sevis pacelšana citā līmenī, sevis patiesa pieņemšana un būšana dabas, mīlestības, gaismas milzīgajā un tīrajā dziedinošajā spēkā. Un to ir tik svarīgi piedzīvot šajā laikā, kad esam trauksmes, stresa, steigas pārņemti.Tas bija ļoti vērtīgs un sakārtojošs process, kurš mums patiesībā ir vajadzīgs ikvienai, bet kam dažkārt trūkst laika, motivācijas, zināšanu un iedvesmojoša, patiesi zinoša skolotāja. Nometnes vieta bija ļoti skaista, ar spēcīgu Zemes enerğiju. Absolūts dabas klēpis, kas ar savu klātbūtni it kā nemanāmi, bet ļoti jūtami dziedināja, sakārtoja, attīrīja. Liekot roku uz sirds, iesaku arī šovasar ļaut sev piedzīvot šo brīnumu, šo laiku tikai sev, un iespēju pateikt sev - es mīlu sevi. Iespēja sajust savu spēku, savu starojumu sevī un atgriezties savā dzīvē mīlestības, viegluma un prieka pilnākai. Lai top!"
Paldies Evitai par skaistajiem vārdiem. Uz tikšanos vasaras sajūtu nometnē arī šī gada jūlijā.

Jana Jozēna ir sajūtu nometņu viena no rīkotājām un nometņu pasniedzēja. Pēc 2018. gada nometnes Jana raksta:

 

Šajā nedēļas nogalē laika dimensijas pagriezās tādā šķautnē, ka pavērās Eja uz divām brīnumu pilnām dienām ārpus realitātes kā īstā dzīvā šamaniskajā ceļojumā Sajūtu Lādes nometnē "Kas Es Esmu" nepatiesi skaistajā vietā Viesu Namā Laidi. Gatavošanās šim Ceļojumam bija patiess pārbaudījums kā pasakā par Leiputriju, kur jāizgraužas cauri putras kalniem, lai tiktu pie vīna un piena upēm. Bet šajā ceļā vienmēr ir arī Palīgi, kas īstaja brīdī parādās un ceļš atkal paverās un tu vari tikt pāri šķēršļiem...kamēr nonāc "Leiputrijā". Šajā brīnumu radīšanā piedalījās pati Dabas Māte un tādi brīnišķīgi pasniedzēji kā Evita Sarma, Jānis Vītols, Ilze Elīza Palma, Ilona Helēna. 18 VIP dalībnieki spēja atvērt savas Sirdis un noticēt brīnumam un tām pārmaiņām, kas raisījās pašas no sevis it kā tas būtu viegli un pašsaprotami. Visgrūtākais laikam šajā Ceļojumā bija doties mājup, jo Piena Upes un Viesu Nama Laidi maģiskā Pasaka negribēja beigties un arī mūsu Iekšējam Pasaku teicējam negribējās doties mājup atkal pie Putras katliem. Lai nu kā, bet šobrīd šķiet, ka tiem nu ir pavisam cita garša un līdzi paņemtā Garšvielu buntīte spēj stipri to uzlabot. Mīļi pateicos savai kolēģei Evija Birkmane par šo Radīšanas prieku un pasakos Visumam un saviem Skolotājiem par vēl vienu piedzīvotu Stāstu.

Evija Birkmane ir sajūtu nometņu idejas autore, kopā ar Janu šogad rīkos jau septīto sajūtu nometni Atbildot Janas komentāram:

 

Jana Jozena, vēl trāpīgāk un sirsnīgāk nevarēja pateikt! Paldies, paldies, paldies Tev. Ka biji ar mani un ka mēs nezaudējām cerības staru tomēr tikt uz to Leiputriju! Un ka tajās divās dienās ar savu bagāto, daudzveidīgo pieredzi vadīji mūs un bagātināji mūs. Kā to darīja arī citi pasniedzēji, kas šajā pasakā bija kā lieliski, atbilstoši ceļa gājēji un ceļa zīmju rādītāji, ierosinātāji mums līdzās... Nepiespiesti. Mierīgi. Rāmi. Bet pareizos brīžos, pareizos vārdos, pareizos mirkļos.

Baiba Jonele pēc 2018. gada nometnes raksta:

Liels paldies par šo iespēju ieskatīties sevī. Vēl šodien jūtu tās vibrācijas sevī un stāsts turpinās rakstīties visu dienu. Esmu vēl tās burvības varā. Paldies❤️

Pēc 2017. gada nometnes:

 

“Vislielākais prieks ir tie mirkļi, kad esot klātesoša un piedaloties nometnes nodarbībās, es redzu, kā dāmas, kas atbraukušas uz nometni, ļaujas. Ļaujas ikvienai notikšanai, ikvienam mirklim, ikvienai lietai un izaicinājumam, ikvienam uzdevumam un notikumam. Ļaujas uz visiem simt procentiem. Ļaujas un dalās, stāsta, raud, smejās, dejo, kliedz, skrien, peldās, kāpj kokos, kailas un mēness apspīdētas skaidra pa ziedu pļavu, lien brikšņos, lai noplūktu savas dvēseles ziedu, dzied, klusē, runā, apskauj, sasilda, atbalsta un ir pašas,” stāsta viena no nometnes rīkotājām, SAJŪTU LĀDES vadītāja Evija Birkmane.

Pēc trešās sajūtu nometnes viesu namā Ružciems atnākuši šādi vārdi:

 

Šo divu dienu programmas galvenais atslēgas vārds bija “dažādība”.  Sajust, sagaršot, izbaudīt, pieredzēt dažādas norises, procesus, lietas, lai no katra šī piedzīvojuma paņemtu kaut ko sev. Kā pa vienai lēni un saudzīgi šķetināt rozes ziedlapiņas, līniju pēc līnijas zīmēt mandalu vai tīt kamolīti.

“Tas ir laiks, kad ļauties. Ļauties visam, kas notiek un vēl notiks! Ļauties plūdumam, ļauties citu dāmu sabiedrībai, ļauties savām emocijām, sajūtām, priekam un asarām. Ļauties vēlmei smieties un lēkāt kā mazam bērnam, ļauties līgani un maigi kustēties mūzikas ritmā. Ļauties sajust tik dažādo smaržu aromātu, atrodot savu šī brīža smaržu, kas runā ar tevi. Ļauties dziesmai un visuma skaņai ieplūst tevī un vienlaicīgi ļauties klusumam sevī, satiekot sevi sevī. Ļauties sarunai ar koku, krūmu, augu vai visu pļavu. Ļauties būt mīlētai, tapt mīlētai, būt lutinātai, un ļauties dot no sevis kādam citam… ar vārdu “paldies” vai ar palīdzīgu roku vai padomu. Ļauties izkāpt no savām robežām, ļauties būt mazliet trakai – sievišķīgai, seksuālai, skaistai, burvīgai, īpašai, vienīgai tādai. Ļauties paņemt rokās smilti, mālu, akmeni vai graudu, izbaudot tā tekstūru, izbaudot, kādu spēku tas tev sniedz. Ļauties Zemes mātes milzīgajam spēkam, kad tu kaila iegulies mitrā zālē un sajūti šo īpašo silto skāvienu. Ļauties tam, ka tu neesi viens, jo kāds allaž ir gatavs par tevi stāvēt, tevi aizsargāt, tevi dziedināt un tevi mīlēt."

bottom of page