SAJŪTU NOMETNES rīko ģimenes studija SAJŪTU LĀDE Tukumā, kas darbojas jau sešus gadu. Studija piedāvā dažādas nodarbības, seminārus, lekcijas, pasākumus un meistarklases visai ģimenei - pieaugušajiem, bērniem, topošajiem vecākiem, mazulīšiem u.c.

Nometņu radošā komanda ir Evija Birkmane - SAJŪTU LĀDES vadītāja un SAJŪTU NOMETŅU idejas autore, un Jana Jozēna - Jogas un Cigun pasniedzēja, kuras aizraušanās ir arī dažādu šāda veida pasākumu rīkošana un vadīšana.

Evija stāsta: "Šī būs jau septītā sajūtu nometne, kuru rīkojam piecu gadu laikā. Nometņu programma vienmēr atnāk pie mums pati - caur satiktiem cilvēkiem, sajustām domām un atnākušām zīmēm. Un vienmēr programma, kuru piedāvājam mūsu nometņu apmeklētājiem, pašām ir tik sirdij tuva un mīļa, ka katru nometnes brīdi arī pašas izdzīvojam ar īpašu degsmi, prieku un mīlestību uz šo radošo procesu un notikšanu."

 

 
 
 
 
 
 
Studija visai ģimenei "Sajūtu lāde"

 

Tālrunis: 29 299 433
E-pasta adrese: sajutulade@sajutulade.lv
Mājas lapa: www.sajutulade.lv

Evija Birkmane
SAJŪTU LĀDES vadītāja un SAJŪTU NOMETŅU idejas autore

Evija ir mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste. Ilgus gadus strādājusi lielos, vadošos uzņēmumos mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļās, vadot dažādus projektus, rīkojot mazākus un lielākus pasākumus. Kad ģimenē pieteicās pirmsdzimtais, Evija ar vīru no Rīgas pārcēlās atpakaļ uz savu dzimto pilsētu Tukumu un saprata, ka turpmāk vēlas dzīvot un darboties šeit. Tieši pateicoties bērniņa piedzimšanai, tapa ideja par ģimenes studiju Tukumā, kurā pulcēt kopā līdzīgi domājošos, kuri vēlas mācīties, pilnveidoties, attīstīties, satikties, sarunāties.

Piecus gadus atpakaļ pavasarī kopā ar Jano Jozēnu dzima fantastiska doma par SAJŪTU NOMETŅU radīšanu. Sākotnēji kā doma vasarā uz divām dienām kopā pulcināt jau esošos studijas apmeklētājus, taču nu šī mazā ideja par 2 dienu retrītiem attīstījusies līdz kupli apmeklētām nometnēm ikvienam interesentam no jebkuras Latvijas pilsētas.

Evija Birkmane
SAJŪTU LĀDES vadītāja un SAJŪTU NOMETŅU idejas autore
Jana Jozēna
Jogas un Cigun pasniedzēja

Sevis dziedināšanas un meklēšanas ceļu Jana sākusi ar Jogu 1990. gadā.  Gadu mācijūsies Indijas Jogas Universitāte, sākusi pasniegt Jogu 1998 gadā. Turpinot savus meklējumus saņēmusi Reiki Meistares Diplomu 2003.gadā. Sākusi apgūt Džuņ Juaņ Cigun mācību 2004. gadā un  pasniedz to no 2007.gada un ir otrā līmeņa Cigun instruktore. Šobrīd Jana apgūst Šamanisma mācības, kas palīdz padziļināt saikni ar Dabu, izprast tās lietas, ko mēs neredzam savā ikdienas uztverē un kā šīs senās zināšanas var mums palīdzēt padarīt mūsu dzīvi harmoniskāku, piepildītāku un laimīgāku.

Līdz šim Jana rīkojusi dažāda mēroga seminārus/ nometnes/ retrītus Latvijā, pieaicinot gan vietējos Latvijas pasniedzējus, gan pasniedzējus no ārzemēm. SAJŪTU NOMETNES ir kā sava veida hobijs un prieks, kas ikdienas ritmā ienes citas noskaņas un sajūtas!