NOMETNI VEIDO CILVĒKI, KAS TAJĀ PIEDALĀS. GAN DALĪBNIEKI, GAN KATRS NO PASNIEDZĒJIEM UN VEIDOTĀJIEM


Kopā ar mums būs pasniedzēji, kurus SAJŪTU LĀDES apmeklētāji jau iepazinuši un iemīlējuši, un pasniedzēji, kas ciemosies pie mums pirmo reizi, dāvinot savas īpašās, gadiem krātās un pašu un citu cilvēku novērtētās zināšanas dažādās jomās

Jana Jozēna
Jogas, Cigun un Šamanisma pasniedzēja

Sevis dziedināšanas un meklēšanas ceļu Jana sākusi ar Jogu 1990. gadā.  Gadu mācijūsies Indijas Jogas Universitāte, sākusi pasniegt Jogu 1998 gadā. Turpinot savus meklējumus saņēmusi Reiki Meistares Diplomu 2003.gadā. Sākusi apgūt Džuņ Juaņ Cigun mācību 2004. gadā un  pasniedz to no 2007.gada un ir otrā līmeņa Cigun instruktore. Šobrīd Jana apgūst Šamanisma mācības, kas palīdz padziļināt saikni ar Dabu, izprast tās lietas, ko mēs neredzam savā ikdienas uztverē un kā šīs senās zināšanas var mums palīdzēt padarīt mūsu dzīvi harmoniskāku, piepildītāku un laimīgāku.

47485811_10218200286983908_1255574538695
Ansis Jurģis Stabingis
psihoterapeits, psihologs, apzinātības un meditācijas pasniedzējs, lektors

Apzinātības prakses eksperts kopš 2011. gada. Psihoterapeits, supervizors. Pēc pamatizglītības - psihologs. Darbības pamatvirzieni - psihoorganiskā analīze, eksistenciālā psihoterapija. Pasniedz augstskolās, vada dažādas nodarbības, lekciju ciklus par apzinātību, meditāciju u.c.

IMG-20200608-WA0011.jpg
Liene Leo
Jogas pasniedzēja

Liene ir jogas pasniedzēja DABA JOGA studijā.

Pēc indiešu filozofijas cilvēka ķermenis sastāv no vairākiem maziem ķermenīšiem, kā sīpola
miziņas, kas pārklāj viena otru. Mūsu fiziskais ķermenis, intelektuālais ķermenis, emocionālais ķermenis,
mūsu iekšējā būtība jeb dvēsele un mūsu enerģētiskais jeb astrālais ķermenis. Caur savu jogas praksi,
cenšos iegūt stāvokli, kad visi šie savstarpēji saistītie ķermenīši, ja tā tos var saukt, darbojas savstarpējā
mijiedarbībā un harmonijā. Mans mērķis nav jūs iemācīt stāvēt uz rokām, lai jūs varētu likt skaistas
bildes instagrammā vai perfekti ieņemt karavīra pozu klints malā – bet gan, iegūt un atrast līdzsvaru sevī!
Kad ķermenis, prāts, emocijas, dvēsele un apkārtējais enerģētiskais lauks ir VIENS – līdzsvarots,
harmonisks un saskaņoti sadarbojas savā starpā. Savās nodarbības izmantoju vingrojumus ne tikai
ķermenim, bet arī prātam, kā arī elpošanas un meditācijas prakses.

83542446_3133583260003553_16856576086413
Nils Īle un Maija Sējāne Īle
Mūziķi, perkusionisti

Nils Īle un viņa sieva Maija Sējāne Īle ir mūziķi, etnoperkusiju meistari, grupas "KANISAIFA" radītāji un dalībnieki.
Nils darbojas savā mūzikas studijā. Viņš ir uzkrājis lielu pieredzi un vada dažādus pasākumus un mūzikas instrumentu palīdzību kopš 1995. gada pēc paša izveidotas autorprogrammas, kas izveidota balstoties uz daudzu gadu krātas praktiskās pieredzes pamata, šāda veida pasākumus vadot ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām, mazām un lielām kompānijām, latviešu, krievu un angļu valodā. Nils Īle pilnveidojis zināšanas, izpratni par ritma būtību, tā dziedinošo un vienojošo spēku pie pasaulē zināmiem meistariem.

NILS ĪLE:
KOPŠ 1990.GADA NODARBOJOS AR PERKUSIJU SPĒLES TEHNIKU. ŠO GADU LAIKĀ ESMU DAUDZ CEĻOJIS (ĀFRIKA - GAMBIJA, GVINEJA, SENEGALA, INDIJA, EIROPAS VALSTIS, KRIEVIJA U.C.) UN PAPILDINĀJIS SAVU SPĒLES TEHNIKU, KĀ ARĪ PILNVEIDOJIS ZINĀŠANAS UN IZPRATNI PAR RITMA BŪTĪBU UN TĀ DZIEDINOŠO SPĒKU PIE PASAULĒ ZINĀMIEM MEISTARIEM KĀ PIEMĒRAM ALAIN ANGLIONIN (HOLANDE), ABDOULAYE CAMARA (GVINEJA), VINETA LAGZDIŅA (AUSTRĀLIJA), TRILOK GURTU (INDIJA), AIRTO MORERIA (BRAZĪLIJA),  ŽAN-MARI KEITA (GVINEJA) U.C. 1997.GADĀ IZVEDOJU PIRMO PERKUSIJU SPĒLES STUDIJU LATVIJĀ, KURĀ PERKUSIJAS UN RITMU APGŪST GAN MŪZIĶI, GAN CITI INTERESENTI, KAS VĒLAS PILNVEIDOTIES. JAU 27 GADUS KRĀJU PIEREDZI SNIEDZOT ETNUPERKUSIJU MEITARKLASES KĀ LATVIJĀ, TĀ ĀRPUS TĀS ROBEŽĀM. ESMU PIEDALĪJIES STARPTAUTISKOS FESTIVĀLOS UN ARĪ BALTIJAS MŪZIKAS PROJEKTOS, KĀ ARĪ SADARBOJIES AR DAUDZIEM MĀKSLINIEKIEM, KOPĪGI VEIDOJOT PERFORMANCES GAN VIZUĀLĀS MĀKSLAS, GAN TEĀTRA, KINO UN CITOS PASĀKUMOS

MAIJA SĒJĀNE ĪLE:
MŪZIKA, KĀ DVĒSELES SAJŪTU PIEPILDĪJUMS UN IKDIENAS DARBS, VIENMĒR IR BIJIS MANS LIELAIS SAPNIS, UN KLUSĪBĀ ESMU CERĒJUSI, KA TAS KĀDREIZ PIEPILDĪSIES. JA KO ĻOTI, ĻOTI VĒLOS, IESĒJU SAVU VĒLMJU SĒKLIŅU, KATRU DIENU TO DOMĀS APČUBINU UN ESMU PĀRLIECINĀTA - SAPNIS ĀTRĀK VAI VĒLĀK PIEPILDĪSIES. PROTAMS, SAPNIS PALIKS TIKAI SAPNIS BEZ MILZĪGA IEGULDĪTĀ DARBA UN NEPĀRTRAUKTAS IZAUGSMES, BET JA KO APŅEMOS, MAN ŠĶĒRŠĻU NAV UN ESMU GATAVA IEGULDĪT MILZĪGU DARBU UN ENERĢIJU IT VISĀ KAM PIEĶEROS. KĀ TILTS UZ MANA SAPŅA PIEPILDĪJUMU IR MANS VĪRS UN LIELAIS SKOLOTĀJS NILS ĪLE, KURŠ MANU SAPNI IR PALĪDZĒJIS PIEPILDĪT, IEDROŠINOT, ĻAUJOTIES PLŪDUMAM, NOTICOT SEV, UN SAVĀM SPĒCĪGAJĀM SAKNĒM. BIEŽI VIEN NILU DĒVĒ PAR AFROLATVIETI UN ES UZSKATU, KA TAM IR ĻOTI PAMATOTS IEMESLS - NILAM PIEMĪT TĀ NEAPRAKSTĀMĀ BRĪVĪBA, KAS PIEMĪT ĀFRIKĀŅIEM KAD TIE SPĒLĒ, DZIED VAI DEJO UN TIEŠI ŠO BRĪVĪBU NILS NODOD SAVIEM STUDENTIEM, JA VIEN VIŅI IR ATVĒRTI TO SAŅEMT.