NOMETNI VEIDO CILVĒKI, KAS TAJĀ PIEDALĀS. GAN DALĪBNIEKI, GAN KATRS NO PASNIEDZĒJIEM


Kopā ar mums būs pasniedzēji, kurus SAJŪTU LĀDES apmeklētāji jau iepazinuši un iemīlējuši, un pasniedzēji, kas ciemosies pie mums pirmo reizi, dāvinot savas īpašās, gadiem krātās un pašu un citu cilvēku novērtētās zināšanas dažādās jomās

Jana Jozēna
Jogas, Cigun pasniedzēja un Šamanisma praktizētāja
Vita Bogana
Folkloras kopas "Delve" dalībniece, dabas ritu, dziesmu pazinēja

Sevis dziedināšanas un meklēšanas ceļu Jana sākusi ar Jogu 1990. gadā.  Gadu mācijūsies Indijas Jogas Universitāte, sākusi pasniegt Jogu 1998 gadā. Turpinot savus meklējumus saņēmusi Reiki Meistares Diplomu 2003.gadā. Sākusi apgūt Džuņ Juaņ Cigun mācību 2004. gadā un  pasniedz to no 2007.gada un ir otrā līmeņa Cigun instruktore. Šobrīd Jana apgūst Šamanisma mācības, kas palīdz padziļināt saikni ar Dabu, izprast tās lietas, ko mēs neredzam savā ikdienas uztverē un kā šīs senās zināšanas var mums palīdzēt padarīt mūsu dzīvi harmoniskāku, piepildītāku un laimīgāku.

Vita Bogana ir folkloriste, folkloras kopas "DELVE" dalībniece. Ciemojusies Tukumā ar lekcijām par arheoloģiskajiem tautas tērpiem, dažādiem latviskās dzīvesziņas aspektiem cilvēka dzīvē gan agrāk, gan mūsdienās. Iemīļota lektore, kuras stāstos vijas teorija ar ļoti lielu devu praktisku informāciju no dzīves - praktiskas lietas no Vitas pašas pieredzes u.c.

Vitas nodarbībās latviskais saplūst kopā ar pasaulīgo un pasaulīgais kļūst pieejams, tuvs un zināms. Mazs ir liels un liels ir mazs. Un viss jau mums pašām sen ir zināms, vien jājūt ar sirdi!

Ansis Jurģis Stabingis
psihoterapeits, psihologs, apzinātības un meditācijas pasniedzējs, lektors
Baiba Vanaga
Skaņu terapija

Apzinātības prakses eksperts kopš 2011. gada. Psihoterapeits, supervizors. Pēc pamatizglītības - psihologs. Darbības pamatvirzieni - psihoorganiskā analīze, eksistenciālā psihoterapija. Pasniedz augstskolās, vada dažādas nodarbības, lekciju ciklus par apzinātību, meditāciju u.c.

Vada skaņu terapiju individuāli un grupās. Skaņu terapijā kā galvenie instrumenti tiek izmantotas Tibetas dziedošās skaņu bļodas, kas var tikt papildinātas ar tādiem instrumentiem kā Tibetas gongs, čakrafons, tinkšas, Koši zvaniņi, kalimba, balss, Sibīrijas šamaņu vargāni, Ocean drums, kā arī citi meditatīvi instrumenti.

Elīza Prem Meera
jogas, tantras un Šakti deju pasniedzēja

Elīza Prem Meera jau vairāk kā 16 gadus nodarbojas ar jogu, tantru, meditāciju un sevis izzināšanu, strādājot ar dažādiem skolotājiem visā pasaulē.
2015. gadā Elīza absolvēja Shakti Deju Skolotāja Apmācības (Shakti Dance Teacher Training – Northern Europe) Somijā Sat Darshan vadībā un kopš tā laika ir vadījusi Shakti Dejas dažādos semināros Latvijā.
Elīza ir cilvēks, kura dvēseles dziļākais aicinājums ir meklēt. Meklēt Sevi, Dievišķo Sevī un Dievišķo it visur. Elīza ir šeit uz zemes, lai atmostos. Tik, cik šīs dzīves laikā iespējams. Dzīve un ikdiena ir viņas meditācija, viņas ceļš uz patiesu un pilnīgu Dzīvošanu.

© 2019 SAJŪTU NOMETNES
NOMETNI RĪKO "SAJŪTU LĀDE" - STUDIJA VISAI ĢIMENEI TUKUMĀ

www.sajutulade.lv
www.sajutunometnes.lv

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now